Od Vendula Hrotková, úno 21 2024 0 Komentáře

Úvod

Podmínky služby webu Erotické Masáže Vršovice definují pravidla a povinnosti, které musí uživatelé dodržovat při využívání našich služeb. Tyto podmínky jsou závazné pro všechny návštěvníky a uživatele webu. Při používání našich služeb vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nejste oprávněni využívat naše služby. Využíváním našich služeb potvrzujete, že jste se seznámili s tímto dokumentem a plně porozuměli jeho obsahu.

Ochrana osobních údajů

Závazek ochrany soukromí našich klientů je pro nás prioritou. Všechny osobní údaje jsou sbírány, zpracovány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů. Informace poskytnuté uživateli budou použity výhradně pro účel zajištění služeb našeho salónu a nebudou předány třetím stranám bez výslovného souhlasu uživatele.

Poskytované služby

Naše služby zahrnují různé typy masáží, včetně relaxačních, tantra a erotických masáží. Každá masáž poskytovaná naším salónem je prováděna profesionálními masérkami se zaměřením na individuální potřeby klientů. Důraz klade na poskytování kvalitních služeb v diskrétním a přátelském prostředí. Uživatel má právo na důvěrnost všech informací sdělených během poskytování našich služeb.

Změny podmínek

Vyhradzujeme si právo kdykoli změnit podmínky služby bez předchozího upozornění. Změny vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na našich webových stránkách. Je vaší povinností pravidelně kontrolovat tyto podmínky, abyste byli informováni o všech změnách. Pokračováním v používání našich služeb po zveřejnění změn vyjadřujete souhlas s těmito změnami.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby dalších informací se můžete kdykoli obrátit na majitelku webu Erotické Masáže Vršovice, Vendulu Hrotkovou. Kontaktujte ji prosím na e-mailové adrese [email protected] nebo na poštovní adrese Křenová 67, 602 00 Brno, Česká republika.

Napsat komentář